
Килимок дитячий підлоговий Кошенята на риболовлі - Цуценята 120х180х0,8 см з сумкою великий ігровий (275)
1 010 ₴
- Немає в наявності
- Код: SW-00001318
+380679303082
- +380 (63) 254-35-17
- +380 (50) 449-54-82
- +380 (67) 930-30-82
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір килимка: 1,2*1,8 м (можливі відхилення у розмірі +/- 3%)
Товщина килимка: 0,8 мм
Комплектація: килимок із сумкою
Килимок двосторонній: з різних сторін ― інший малюнок і колір.
Якщо ви бажаєте забезпечити дитину всім необхідним для правильного розвитку, а також убезпечити в момент, коли вона грається сама, то дитячий підлоговий ігровий килимок стане ідеальним варіантом.
- Безпека використання, оскільки він виготовляється з екологічно чистого XPE, який не містить бісфенолу А, фталати, формальдегід і латекс.
- Складається дуже швидко, що забезпечує мобільність і зручне зберігання. Завдяки унікальній конструкції у формі «гармошки», ви зможете його частково відкривати на обмеженому просторі або робити товщішою поверхню амортизації.
- Зручність у чищенні завдяки водонепроникності. Килимок можна протерти звичайною ганчіркою або мочалкою для швидкого очищення.
- Висока міцність завдяки якісному, стійкому до подряпин матеріалу, що дасть змогу довго використовувати не тільки у квартирі, але й на природі або нерівній поверхні.
- Чудова м'якість і оптимальна щільність поверхні килимка дає змогу добре амортизувати, що убезпечить малюка від ударів у разі падіння. А завдяки поглинанню нерівностей, йому буде максимально комфортно.
- Невелика вага, що дає змогу брати його із собою та носити в будь-яке місце.
- Ізоляція килимка може забезпечити захист від холоду та спеки, що зробить перебування на ньому комфортним для дитини.
- Сучасний дизайн і можливість підібрати для себе малюнок, який сподобається малюкові та дорослим.
- Килимок має відповідні сертифікати з безпеки та якості, а також відповідає вимогам європейського стандарту.
Доставка та оплата:
- Доставляємо в будь-який населений пункт України обраним логістом
- Відправимо товар на день замовлення (для замовлень до 15:00) або наступного робочого дня
- Замовляйте на сайті або телефоном: 0632543517 (Life:), 0504495482 (Vodafone), 0679303082 (Киевстар)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mat4baby |
| Країна виробник | Китай |
| Вік | З народження |
| Кількість складових елементів | 1 шт. |
| Матеріал | Спінена поліуретанова піна ХРЕ |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий килимок |
| Колір | Зелений |
| Розміри | |
| Вага | 1000 г |
| Висота | 8 мм |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 1 010 ₴










